Östsvenska Handelskammaren

Himla Trevligt

Det är dags att boka in årets traditionsenliga sommarfest med Louis De Geer konsert & kongress och Östsvenska Handelskammaren!

Det är dags att boka in årets traditionsenliga sommarfest med Louis De Geer konsert & kongress och Östsvenska Handelskammaren! Vårt motto är att man ska ha himla trevligt och gott om tid att prata med varandra och umgås.

Vi träffas såsom förra året i Handelskammarens lounge för fördrink och mingel, och går sedan gemensamt över till Louis De Geer för lite god mat och dryck med avslappnat umgänge med underhållning.
Vi vill väcka känslan av skolavslutning och den varma förväntan som fyllde hjärtat inför sommarlovet som lovade precis allt. Gräs under bara fötter, sol, glass i stora lass och skrapade knän.

Varmt välkommen till den blomstertid!

Antalet platser är begränsat och högst 2 personer från varje företag.

Avanmälan
Många av våra event blir snabbt fullbokade och får väntelista. Är du anmäld och får förhinder ber vi dig avanmäla dig så snart som möjligt så att någon annan får möjlighet att ta din plats.

Fotografering
Vi vill uppmärksamma dig om att det i samband med eventet kan komma att ske fotografering i syfte av att marknadsföra Östsvenska Handelskammaren och Louis De Geers verksamhet. Om du figurerar på en bild och vill invända mot detta ber vi dig att kontakta jennifer.berg@east.cci.se eller säga till på plats.

Kommer du inte ihåg om du är medlem?

Kontakt

Annika Bornström

Verksamhetschef event och möten

Våra event

Våra nästkommande konferenser,  utbildningar eller träffar

Fåtal platser

28 mars, 2025

Nätverksfrukost

Vi har skapat en mötesplats där företag från olika branscher och av olika storlek sammanstrålar...

31 mars, 2025

Företagsanpassade utbildningar

Datum och innehåll helt utifrån era önskemål! Tillsammans med handplockade experter ur Handelskammarens stora nätverk...

4 april, 2025

Uppdatering: amerikanska tullar och motåtgärder

Osäkerheten är stor och förutsättningarna för handel kan numera förändras över en natt med den...

4 april, 2025

Digitalt lunchevent med vinnaren av hållbarhetspriset 2024

Affärsnytta och hållbarhet – hur får vi båda att lyfta? Hur sätter man hållbarhet först...